Termal Otel Rehberiniz

Dünyanın tüm şifalı sularını aynı adreste toplayan termalotel.com olarak sizlere en iyi termal tesis alternatiflerini sunuyoruz.

+ 150.000 Ziyaretçi

Termal otel ve termal turizm sektörünün öncüsü termalotel.com’u her yıl 150 binden fazla kullanıcı ziyaret ediyor.

+150 İşletme ve Lokasyon

Ülkemizin ve dünyanın en önemli termal tesislerini dünyaya sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 150’den fazla termal tesis termalotel.com’da!

24 Saat Kesintisiz Destek

Beğendiğiniz termal tesis hakkında merak ettiğiniz tüm soruları, görüş ve önerilerinizi 24 saat online destek ekibimizle paylaşabilirsiniz.

Yabancı Dil Desteği

Termal oteller hakkında çok yakında farklı dil seçeneklerimiz ile termal turizmde dünyaya hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Anlaşılabilir ve Doğru Yönlendirme

Termal tesislerin özelliklerini müşterilere doğru ve anlaşılabilir olarak aktarıyor, lokasyon ve iletişim bilgilerinizin de kolay erişilebilir olmasına özen gösteriyoruz.

  • Sürekli Güncel
  • Müşteri Desteği
  • Görsel Destekli
  • Mobil Uyumlu

Termal Oteller İçin Çözüm Ortaklığı

Termal otelinizi dijital ve sanal platformlarda daha fazla duyurmak ve daha fazla kişiye ulaşmak mı istiyorsunuz? Termalotel.com sizlere çözüm ortaklıkları sunarak tanıtım veriminizi maksimum seviyeye çıkarır. Fiyat politikanızın yayınlanması, doğru müşteri kitlesinin size ulaşmasını sağlar.

  • Oteller
  • Müşteri Yorumları
  • Fiyat Politikası
  • Navigasyon Desteği

Termal Otelinizi Seçip Rezervasyonunuzu Tamamlayın!

İstediğiniz termal destinasyonu hakkında bilgilerin yanı sıra termal tesisler hakkında lokasyon, adres, iletişim, fiyat ve oda çeşitleri gibi pek çok konuda bilgi alabilir ve anında rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Otelinizi Seçin

Mutlu Müşterilerimiz Ne Düşünüyor?

Termalotel.com’dan rezervasyon yaptıranlar neler söyledi?

Ahmet Baturalp

Termalotel.com diğer sitelerin aksine tüm termal otellere kolayca erişim sağlaması ve cazip fiyat politikasıyla çok kaliteli hizmet veriyor. Rezervasyondan itibaren herşey mükemmeldi.

Fikret Uluğ

Otelleri yerini ve iletişim bilgilerini net olarak gösterebilen, aynı zamanda daha önceki rezervasyon sahibi müşterilerin görüşlerini almamızı sağlayan yorum sistemi sayesinde en doğru bilgileri bizlere sunuyor.

Halil Eruysal

Uzun yıllardır turizm sektöründe oluşan büyük bir boşluğu gideren termalotel.com’un kısa zaman içerisinde termal sektörünün öncüsü olması şaşırtıcı değil.

Leyla Biruni

Büyük otel zincirlerinin yanı sıra daha butik kaplıcalarla tanışmak ve ülkemizde hadi ya burada da kaplıca var mıymış dedirtecek kadar kapsamlı. Kısa zamanda termal otellerin tamamının sisteme katılması da bunu kanıtlıyor.